Новини

Шановні абоненти!
Насамперед, хочемо Вам подякувати за користування нашими послугами, саме завдяки Вам ми завжди удосконалюємося, розвиваємося, будуємо все нові й нові лінії зв'язку, щоб Ви завжди отримували найкращу якість послуг. Результатом нашої роботи є почесне перше місце по швидкості інтернету в  м.Львові та Львівській області згідно даних незалежного ресурсу Speedtest.
Однак, щоб забезпечувати якість на найвищому рівні, у зв'язку із підвищенням вартості обслуговування, модернізації та ремонту мережі, ми змушені актуалізувати ціну на тарифи для бізнесу.
Повідомляємо Вас про наступне:
- з 1 березня 2024 року вартість тарифного плану Бізнес-50 зі швидкістю 50 Мбіт/с становитиме 400 грн на місяць. Ціна Вашого тарифного плану буде автоматично змінена 1 березня 2024, рахунки із актуальною ціною будуть надіслані згодом.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Також, раді повідомити Вам, що наші постійні бізнес-абоненти мають можливість отримати мініупс у подарунок, за деталями просимо звертатися на нашу цілодобову підтримку:
(093) 170-2977
(097) 418-3838
(095) 418-3838
(032) 232-8808
0 800-20-3838
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Онлайн-підтримка в Telegram:
@astraispbot

Шановні абоненти! Дякуємо вам, що користуєтесь нашими послугами та сподіваємось на продовження успішної співпраці, незважаючи на ситуацію, в якій перебуває наша країна. На жаль, у зв’язку з підвищенням вартості обслуговування, модернізації та ремонту мережі, а також високим рівнем інфляції, ми змушені з 01.02.2024 року актуалізувати ціни на наші послуги. Нижче подаємо таблицю змін:

 

Львів, Багатоквартирні

Назва Стара ціна Назва Нова ціна
Мінімальний+ТБ 179 грн/міс Мінімальний+ТБ 219 грн/міс
Домашній СТО 229 грн/міс Домашній СТО 239 грн/міс
Домашній СТО+ТБ 289 грн/міс Домашній СТО+ТБ 309 грн/міс
Домашній ГІГ+ТБ 299 грн/міс Домашній ГІГ+ТБ 319 грн/міс
Все включено 399 грн/міс Все включено 449 грн/міс
MEGOGO+ГІГ 399 грн/міс MEGOGO+ГІГ 449 грн/міс
Прогресивний 249 грн/міс Прогресивний 269 грн/міс

Львів, Приватний Сектор

Назва Стара ціна Назва Нова ціна
Домашній-100+ТБ 329 грн/міс Домашній-100+ТБ 369 грн/міс
Домашній-250+ТБ 349 грн/міс Домашній-1000+ТБ 399 грн/міс
Домашній-1000 329 грн/міс Домашній-1000 349 грн/міс
Домашній-1000+ТБ 349 грн/міс Домашній-1000+ТБ 399 грн/міс
Все включено 399 грн/міс Все включено 499 грн/міс
MEGOGO+ГІГ 399 грн/міс MEGOGO+ГІГ 499 грн/міс

Винники, Приватний Сектор

Назва Стара ціна Назва Нова ціна
Домашній-100+ТБ 279 грн/міс Домашній-100+ТБ 329 грн/міс
Домашній-250+ТБ 299 грн/міс Домашній-1000+ТБ 349 грн/міс
Домашній-1000+ТБ 299 грн/міс Домашній-1000+ТБ 349 грн/міс
MEGOGO+ГІГ 399 грн/міс MEGOGO+ГІГ 499 грн/міс

Перемишлянський, Жидачівський район, м Бібрка

Назва Стара ціна Назва Нова ціна
Домашній-100 199 грн/міс Домашній-100 249 грн/міс
Домашній-100+ТБ 279 грн/міс Домашній-100+ТБ 309 грн/міс
Домашній-1000+ТБ 299 грн/міс Домашній-1000+ТБ 329 грн/міс

 

 

Принагідно нагадуємо, що у нас на безстроковій основі діє спецпропозиція "Ви - нам, ми вам!" завдяки якій можна отримати від 400 грн! бонусу на рахунок, всього за одне поповнення балансу.

Нова мегаактуальна акція “Енергонезалежність” – це ваша унікальна нагода завжди бути онлайн, навіть при відсутності електроживлення. Мініупс (прилад безперебійного живлення), який підтримує роутер та оптичний перетворювач усього за 1 гривню ви можете отримати, якщо встигнете скористатися такою можливістю саме зараз. Цікавить? Деталі на сторінці акції.

З 1-го грудня 2023 року медіаплатформа Megogo переглядає ціни на свої пакети та дещо коригує їх в сторону збільшення. Коригування вартості торкнеться двох підписок “ТБ і Кіно Максимальна” та “Спорт”. Їхня вартість зросте на 70 грн та 50 грн  відповідно. Звертаємо увагу, що це рішення нашого партнера - сервісу Megogo як власника та надавача сервісу, то ж ми (АСТРА) не маємо на це впливу. Оновлену таблицю спільних тарифних пропозицій Megogo+АСТРА можна переглянути тут.

Повернення мегапопулярної акції для нових абонентів – при підключенні до гігабіта у вас є унікальна нагода отримати сучасний дводіапазонний гігабітний роутер усього за гривню! Якщо ви новий абонент, тоді при поданні заявки на підключення інтернету з тарифним планом "Все включено" і за умовою внесення авансового платіжу у розмірі 2000 грн, варто зазначити що ви бажаєте отримати роутер за гривню і наш спеціаліст при підключенні його вам надасть. Якщо ви діючий абонент, для участі в акції необхідно змінити тарифний план на "Все включено" та оплати 2000 грн авансу, тоді можна замовити роутер за гривню протягом першого авансового періоду і забрати з одного з наших офісів.

Спеціальна пропозиція для с. Солонки, до кінця жовтня акційна пропозиція буде доступна для будь-якого тарифного плану за наступними умовами, 500 грн підключення, або 2000 грн авансового платежу на рахунок.

Для кого перш за все буде цікавою пропозиція – для всіх нових абонентів, а також колишніх (термін не користування та останньої оплати має становити понад 90 днів від останньої авторизації в мережі, без використання призупинення), які вирішили повернутися, а також для тих, хто хоче впіймати шанс оновити свій застарілий, одно діапазонний стомегабітний роутер на сучасний.

Звертаємо увагу, що авансовий платіж розміром 2000 грн, це не ціна роутера, а гроші які будуть зніматися з рахунку протягом користування послугами компанії Астра.

Часті запитання:

П. Якщо я чинний абонент і хочу оновити свій старий роутер чи можу я скористатися пропозицією?
В. Так, внісши авансовий платіж на свій особовий рахунок у розмірі 2000 грн та підключенні тарифного плану "Все включено" (при цьому пропозиція “Ви – нам, ми – вам” не діє”).

П. Чи є гарантія на акційний роутер?
В. Так, є – 12 місяців з моменту встановлення.

П. Чи можна з доплатою взяти інший роутер, або інший товар з асортименту АСТРА-Shop?
В. Ні, не можна.

П. Чи можу я повернути ваш акційний роутер, я передумав і хочу повернення коштів?
В. Так, можна повернути роутер. Але оскільки він надається за гривню, то вам, відповідно буде повернено одну гривню.

П. Чи можна поєднувати цю акцію з іншими акціями від Астри?
В. Так, з усіма, крім пропозиції: “Ви – нам, ми – вам”.

У нас поповнення ще однією послугою - класичне кабельне телебачення стає доступним нашим абонентам. Так-так, старе-добре кабельне, беззаперечними перевагами якого є пряма подача сигналу у ваш телевізор. Не потрібно ніякого додаткового обладнання чи додаткового “розуму” в телевізорі. Воно просто працює через антенний вхід. Це ідеальне рішення для тих у кого ще досі є старі телевізори без підтримки новомодних “розумних” функції. Також його полюблять абоненти старшого віку через неймовірну простоту. Включаєте телевізор і ось вони – телеканали. Ваші мама-тато, дідусь-бабуся будуть задоволені!


В послузі Астра Кабельне пропонується 64 аналогові телеканали або 106 цифрових по технології DVB-C. Не залежно від технології подачі сигналу пропонується єдиний універсальний тариф “Просто ТБ” за 149 грн/міс, де доступне лише кабельне телебачення (Інтернет в цьому тарифі відсутній).


На сьогодні послуга кабельного телебачення доступна лише в м. Львів в районі вул. Варшавська-Чорновола-Липинського. Проте ми працюємо над розширенням географії покриття і невдовзі послуга ставатиме доступною в інших районах міста.


Приємного перегляду.

Пропонуємо послуги дата-центру для вашого бізнесу у м. Львів: колокація (розміщення ваших серверів) на надійних майданчиках, оренда готових серверних потужностей, віртуальні приватні сервери VPS. У нас декілька резервованих гілок живлення, можливість включення до більшості відомих провайдерів напряму. Швидко, без тяганини, без зайвої бюрократії.

Ми — новий окремий бізнес-напрямок створений на базі відомого львівського провайдера АСТРА.

Переглянути пропозиції можна тут.

Шановні абоненти! Дякуємо вам, що користуєтесь нашими послугами та сподіваємось на продовження успішної співпраці, незважаючи на ситуацію, в якій перебуває наша країна. На жаль, у зв’язку з підвищенням вартості обслуговування, модернізації та ремонту мережі, а також високим рівнем інфляції, ми змушені з 01.10.2023 року актуалізувати ціни на наші послуги. Нижче подаємо таблицю змін:

 

Винники, Багатоквартирні

Назва Стара ціна Назва Нова ціна
Просто ТБ 149 грн/міс Просто ТБ 179 грн/міс
Домашній СТО 179 грн/міс Домашній СТО 229 грн/міс
Домашній СТО+ТБ 239 грн/міс Домашній СТО+ТБ 289 грн/міс
Домашній ГІГ 199 грн/міс Домашній ГІГ 249 грн/міс
Домашній-250+ТБ 249 грн/міс Домашній ГІГ+ТБ 299 грн/міс
Домашній-ГІГ+ТБ 249 грн/міс Домашній ГІГ+ТБ 299 грн/міс
Все включено 299 грн/міс Все включено 399 грн/міс

Винники, Приватний Сектор

Назва Стара ціна Назва Нова ціна
Домашній-250+ТБ 299 грн/міс Домашній ГІГ+ТБ 299 грн/міс
Все включено 349 грн/міс Все включено 399 грн/міс

Львів, Гуртожитки

Тарифний пакет Попередня ціна Актуальна ціна
Гуртожиток 100 7 грн/день

9 грн/день

Принагідно нагадуємо, що у нас на безстроковій основі діє спецпропозиція "Ви - нам, ми вам!" завдяки якій можна отримати від 400 грн! бонусу на рахунок, всього за одне поповнення балансу.

Зустрічайте ще більше можливостей у нашому тарифі “Все включено”. Замість мобільного телебачення youtv відтепер надається sweet.tv - один з трійки лідерів OTT-платформ на ринку країни. Нашим абонентам в тарифі “Все включено” доступний пакет “L” від sweet.tv. Пакет “L” це 269 каналів + фільмотека на 12000 найменувань. Активується пакет в особистому кабінеті без додаткових доплат і витрат. Будьте в топі із “Все включено”!

Компанія Астра впроваджує сучасний тип підключення для абонентів (DHCP). На даний момент використовується тип підключення PPPoE, який супроводжується багатьма нюансами та незручностями для кінцевого користувача. За новою технологією ви можете забути про налаштування підключення після скидання або заміни вашого обладнання. Переважна більшість компʼютерів та роутерів надходять з налаштованим DHCP з коробки, тому після одноразового налаштування підключення можна буде користуватися швидкісним доступом до інтернету не переймаючись через зміну конфігурації обладнання.

DHCP - це протокол, який дає можливість мережевим пристроям автоматично отримувати IP-адресу та інші параметри згідно з налаштуванням серверу. На відміну від PPPoE він не потребує авторизації за логіном та паролем, а також має більший MTU. Це означає, що кожен пакет може вміщувати більше даних. Застосовуючи цей тип підключення, можна отримати кращу корисну пропускну здатність не змінюючи обладнання. За рахунок цього мережевому обладнанню не треба займатися інкапсуляцією PPP кадрів у Ethernet, тобто проходити авторизацію для кожного пакета (використовується менше потужності обладнання). Це може покращити стабільність та швидкість зʼєднання на старих пристроях. Перехід на DHCP дозволить абонентам, використовуючи те ж обладнання, отримати більшу віддачу та стабільність доступу до інтернету.

З підключенням DHCP від компанії Астра ви можете забути про необхідність налаштування підключення при заміні обладнання або переключенні на інші пристрої. Все що необхідно - один раз пройти авторизацію  у особистому кабінеті, сторінка якого відкривається автоматично після зміни типу підключення на роутері. Після авторизації ви можете змінювати обладнання або ж переключатись напряму без необхідності налаштування зʼєднання.
 
На цю мить авторизація по протоколу DHCP доступна для районів Рясне-1 та Рясне-2 м. Львова, у м. Бібрка, та селах Перемишлянського та Жидачівського районів. Найближчим часом така можливість буде зʼявлятися і в інших районах, де є покриття нашої мережі.

 
Інструкція з налаштування на прикладі роутерів TP-Link та Sercom є на сайті за посиланнями: TP-Link Archer C64 та Sercom.