Новини

Підключайтесь з 8.05 до 30.07.2023 та отримуйте роутер за гривню.

"Рекомендую інтернет-провайдера Астра! Цей провайдер надає швидкі та надійні послуги з підключення до Інтернету за доступними цінами. Вони пропонують різні тарифні плани, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для кожного клієнта з урахуванням їх потреб та можливостей.

Крім того, Астра надає якісний сервіс підтримки, який завжди готовий допомогти у разі будь-яких питань чи проблем. Це є дуже важливим фактором в обранні провайдера, оскільки якість обслуговування грає важливу роль у задоволенні клієнтів.

Отже, я впевнений, що Астра - це відмінний вибір для тих, хто шукає надійного та швидкого Інтернет-провайдера."

Йде четвертий місяць як ми всі живемо в надзвичайних побутових умовах, а саме, в умовах планових та аварійних відімкнень електроенергії. За час що минув ми призвичаїлись дбати про себе самі: накопичувати електроенергію акумуляторами, запускати генератори тощо. Ця ситуація стосується нас з вами. Кожен з вас знає яким чином дає собі раду, щоб навчатися, працювати чи відпочивати, коли нема електроенергії. А ми своєю чергою докладаємо значних зусиль, щоб надавати послуги максимально безперебійно. Всі наші базові станції зарезервовані промисловими джерелами безперебійного живлення, які впевнено забезпечують обладнання електроенергією до 8 год. Якщо відключення довші, то запускаються підготовані та заправлені паливом генератори. На багатьох житлових комплексах та окремих будинках ми встановили системи резервного живлення, які можуть працювати автономно понад 4 години, а в окремих випадках по 8-12 год. Ми не зупиняємось і щодня таких зарезервованих будинків стає все більше. Паралельно заводиться оптоволокно по технології PON, то ж у вас є вибір чи підключати оптику і бути максимально онлайн чи лишатися на старому типі підключення з дещо обмеженим терміном роботи за відсутності світла. Ми щодня працюємо над покращенням якості зв’язку в цих непростих умовах, інвестуючи значні кошти в обладнання. Ми не отримуємо ніяких субсидій, грантів та допомог і все робимо своїми силами. Проте таке кардинальне інвестування в новий тип безперебійного зв’язку вимагає значних коштів (вартість пального зросла вдвічі, курс валюти, за яку купується обладнання, зріс на половину) . Що таке новий тип? Раніше, до повномасштабної війни проблемні місця із живленням резервувалися нами з розрахунку до однієї години автономного живлення. Цього вистарчало. Сьогодні все змінилося, і ми всі хочемо бути онлайн якомога більше часу за відсутності електроенергії. А це вимагає інших, нових акумуляторів та приладів. Тому, щоб продовжувати невпинно рухатися в напрямку побудови енергонезалежної мережі ми маємо скоригувати попередні тарифні плани, які діяли до 1 грудня 2022 року. Нижче подаємо таблицю змін, які відбудуться з 1 лютого 2023 року:

Львів, Багатоквартирні

Тарифний пакет Попередня ціна Актуальна ціна
Домашній СТО 179 грн/міс 229 грн/міс
Домашній СТО+ТБ 239 грн/міс 289 грн/міс
Домашній ГІГ 199 грн/міс 249 грн/міс
Домашній ГІГ+ТБ 249 грн/міс 299 грн/міс
Все включено 299 грн/міс 399 грн/міс
Прогресивний 100 мбіт 199 грн/міс 249 грн/міс

 Львів, Приватний Сектор

Тарифний пакет Попередня ціна Актуальна ціна
Домашній СТО+ТБ 279 грн/міс 329 грн/міс
Домашній ГІГ+ТБ 299 грн/міс 349 грн/міс
Все включено 349 грн/міс 399 грн/міс

 

Радісна новина для наших абонентів і не тільки. Попри те, що зараз діється навкруги, ми ні на мить не зупиняємось, а рухаємось вперед. Цього разу з приємністю інформуємо вас, що ми запустили новий багатоканальний безплатний цілодобовий номер технічної підтримки: 0-800-20-38-38. Також, звертаємо вашу увагу на те, що попередні номери технічної підтримки й надалі працюють, проте номер 097-418-38-38 змінив приналежність з Київстар на Lifecell. Телефонуйте, будемо раді вас чути!

Нещодавно енергетики з Львівобленерго анонсували новий тип відключень електроенергії – погодинні. Місто поділене на умовні групи районів, які можуть бути без світла до п’яти годин. Згідно їх графіків пропонуються відключення з 7-ї до 12-ї та з 17-ї до 22-ї год. Чи варто хвилюватися, що буде зірвано онлайн-навчання дітей, що будуть перерви в роботі, а ввечері не вдасться подивитися кіно?

Наша відповідь – ні! Бо ще до повномасштабної війни наша компанія зробила важливі напрацювання, щоб Інтернет був безперебійним. Всі наші ключові вузли забезпечені промисловими блоками безперебійного живлення, які здатні надавати резервну електроенергію до восьми годин. Система моніторингу своєчасно сповіщає про відсутність живлення на вузлах, ми точно знаємо час резерву і, якщо є ймовірність того, що електрика буде відсутня довше ніж звичайно, то в оперативному порядку підвозиться і включається бензиновий генератор. Таким чином, коли сигнал по оптиці подається від бази, ви можете бути певні, що він безперебійний. Абонентам, які підключені по технології PON радимо зі свого боку зарезервувати оптичний термінал ONU та роутери мініупсами, які здатні автономно забезпечити клієнтське обладнання. Таким чином можна бути онлайн, навіть при відсутності загального електропостачання.

А що робити тим, хто не підключений оптикою, а звичайною міддю до квартири? Тут теж не варто хвилюватися, адже більшість будинкових вузлів ми ще до повномасштабної війни забезпечили безперебійним живленням до кількох годин. Крім того, в багатьох таких будинках, особливо в старому фонді, паралельно з підключенням по міді вже є доступне оптичне по технології PON.

Станом на сьогодні ми сфокусувалися на модернізації тих ділянок мережі, де ще досі переважає мідна технологія. Оперативно продовжуємо резервувати будинкові комутатори, паралельно прискореними темпами будуємо оптоволоконну PON мережу.

Отже, щоб бути онлайн потрібно: зарезервувати своє клієнтське обладнання, мати заряджені ноутбуки та смартфони, перевестися на оптичне підключення і розповісти про Астру сусідові.

 

До уваги абонентів, які користуються нашими послугами в гуртожитках.

З 1 жовтня 2022 року, тариф, який діяв до 31 серпня 2022 р (Гуртожиток-100) буде замінений на актуальний Гуртожиток-100 (2022) з абонентною платою 7 грн/день.

Разом – вигідніше! Так-так, адже якщо ви хочете скористатися сервісом Sweet.tv, то разом з нами це вийде дешевше. Але це ще не все: - дві послуги – єдиний рахунок. Тобто ви платите за пакет АСТРА+Sweet.tv зі знижкою нам і не треба окремо платити Sweet.tv. Ми разом пропонуємо круті підписки на будь який смак. Нижче можна ознайомитися з тарифними пропозиціями АСТРА+Sweet.tv:

Ціни

Як підключити? Ось відео

 

screen

Найкращі телеканали та великий вибір фільмів у HD та 4К.

Дивись на 5 пристроях в одній підписці.

 

Що входить до тарифу SWEET.TV?

Дивись у найкращій якості
HD та 4К

Є в Smart TV і не тільки!

SWEET.TV доступний на всіх найпопулярніших світових платформах.
Всього 1 клік - і насолоджуєшся переглядом!

Чому інтернет телебачення SWEET.TV?

 

 

Можна підключити

на 5 пристроях

 Завантажити для Android

Завантажити для iOS

Уже завтра стартує наша нова акційна пропозиція - тариф "Патрон" для нових абонентів* в багатоквартирних будинках Львова та Винник. Всього за 119 грн/міс пропонуємо Інтернет на швидкості 100 мБіт/сек + телебачення АСТРА TV База (безкоштовні телеканали та національний телемарафон). 30% від вартості тарифу ми щомісячно будемо перераховувати на потреби ЗСУ. Скористатися акційною пропозицією можна до 31 серпня 2022 року включно, а сам тариф діє до 31 грудня 2022 року**. Акційний тариф "Патрон" не поєднується зі спецпропозиціями "З нами вигідніше" та "20% знижка на послугу доступу до Інтернету від Астри для людей з обмеженими можливостями". Підключайте "Патрон" вже зараз!

 

* новим абонентом вважається абонент, який підключається в квартирі, де послуги нашої компанії ніколи не надавалися, або останній факт користування послугами (активність в мережі та зняття коштів) за бажаною адресою підключення відбувася більш ніж за 90 днів до дня подання нової заявки.

** по закінченню терміну дії, всім користувачам встановлюється тариф "Домашній СТО+ТБ". 

Разом – вигідніше! Так-так, адже якщо ви хочете скористатися сервісом MEGOGO, то разом з нами це вийде дешевше. Але це ще не все: - дві послуги – єдиний рахунок. Тобто ви платите за пакет АСТРА+MEGOGO зі знижкою нам і не треба окремо платити MEGOGO. Ми разом пропонуємо круті підписки на будь який смак. Нижче можна ознайомитися з тарифними пропозиціями АСТРА+MEGOGO:

Ціни

Добре, а як це активувати? Все просто, ось інструкція


Що класного в передплаті:


· 340 каналів в ефірі та записі до 14 днів;

· 15 800 фільмів, серіалів і мультиків, у тому числі українською мовою та в 4К;

· Популярні програми discovery+;

· Колекція зарубіжних серіалів від НВО;

· Аудіокниги та подкасти в мобільному додатку;

 

 

 

Топові спортивні події:
· Ліга чемпіонів УЄФА та Ліга Європи УЄФА;

· Матчі футбольних чемпіонатів Англії, Німеччини, Франції та Іспанії;

· Ексклюзивні трансляції боксерських поєдинків;


 

Що класного в передплаті:


· 320 каналів в ефірі та записі до 14 днів;

· 2 500 фільмів, серіалів і мультиків, у тому числі українською мовою та в 4К;

· Популярні програми discovery+;

· Колекція зарубіжних серіалів від НВО;

· Аудіокниги та подкасти в мобільному додатку;

 

 

 

Що класного в передплаті:
· 260 каналів в ефірі та записі до 14 днів;

· 12 000 фільмів, серіалів і мультиків, у тому числі українською мовою та в якості 4К;

· Аудіокниги та подкасти в мобільному додатку;

 

 

 

Що класного в передплаті:


· 38 інтерактивних каналів із фільмами;

· 12 000 фільмів, серіалів і мультиків, у тому числі українською мовою та в якості 4К ;

· Аудіокниги та подкасти в мобільному додатку;

 

 

 

Що класного в передплаті:
·32 спортивні телеканали;

·Ліга Європи та топові чемпіонати Англії, Німеччини, Франції та Іспанії;

·Ексклюзивні трансляції футболу та боксу ;

 

 

 

Грозові розряди можуть бути небезпечними для обладнання!