Телебачення АСТРА TV це простий та доступний сервіс для перегляду телевізійних каналів та онлайн-трансляцій на ваших пристроях (смартфонах, планшетах, телевізорах), який працює в нашій мережі без додаткових кабелів.


Створюючи АСТРА TV ми ставили собі за мету надавати максимально простий та недорогий сервіс без надлишкового функціонала. І ми впевнені, що нам це вдалось.

 

Наш сервіс є:


  • Доступним. В пропозиціях Інтернет+ТБ він є найбільш економічно привабливим, оскільки виходить дешевше за окремо взяті відомі сервіси онлайн-телебачення.

  • Чесним. Наш сервіс надається по угодах з правовласниками, всі телевізійні канали є ліцензійними. Ми не піратимо чуже!

  • Цікавим. Понад 180 каналів доступні одразу та без поділу на пакети. Ми пропонуємо все найкраще з одних рук: футбол, спорт, фільми, мультики, шоу, науково-популярні, релігійні, а також регіональні та авторські передачі. Звісно є новини та телемарафон.

  • Інтерактивним. Функція відкладеного перегляду дає можливість переглянути пропущені передачі, коли вас не було перед екраном. Або можна переглянути щось цікаве у повторі.

  • Адаптивним. Залежно від якості вашої мережі Wi-Fi роздільна здатність контенту підпасовується для кращого досвіду перегляду. Більше нема буферизації, гальмувань та підвисань.


Для більшості телеканалів доступна інтерактивна та наочна програма передач.

Показ каналів ведеться у FullHD якості (1080p).*

Додатково


Мультизвук - можливість перегляду телеканалів мовою оригіналу. Якщо ви давно хотіли підтягнути рівень англійської мови, то у вас є чудова можливість зробити це разом із нашим телебаченням. До прикладу, FOX та National Geographic дозволяють змінювати звукову доріжку. Це може бути англійська, українська чи інші мови. Також доступні телеканали лише з англійською аудіодоріжкою (English club) та польською (TVP Polonia, TVP Info).Про послугу


Послуга телебачення почала надаватись у 2016 році. Популярність росте із року в рік, кількість користувачів невпинно зростає, що дає нам мотивацію постійно вдосконалювати телебачення, додаючи нові функції та канали. Більшість наших актуальних тарифних планів вже включають можливість перегляду телебачення по замовчуванню і все, що залишається так це ввімкнути улюблений телеканал в додатку АСТРА TV.* - Винятками можуть бути канали, які правовласник надає виключно в стандартній якості.

 

Вже доступне для завантаження з Google Play на смартфони.

Версія додатку для неофіційних приставок. 


Типові налаштуваня для популярних пристроїв:

Комп’ютер

LG WebOS

Mag250/Aura

Android