Гуртожитки

ДОМАШНІЙ СТО+ТБ
100 Мбіт/с
ASTRA TV
309 грн/міс
ДОМАШНІЙ СТО
100 Мбіт/с
ASTRA TV
239 грн/міс
Гуртожиток 100
100 Мбіт/с
ASTRA TV
Поденна абонплата
9 грн/день
Безлімітний Інтернет Студентський Дружній
Швидкість  до (мБіт/сек) 10 50
Ціна (грн/день) 250 417
Використання: + онлайн ігри, відеоконференції, потокове відео; + потокове відео в високій якості (Full HD), торенти. Використання роутера на кімнату.

Поденна абонплата списується пропорційно кількості днів у календарному місяці незалежно від факту користування послугою. Тому поповнювати рахунок можна на будь-яку суму з розрахунку, що один день вартує 9 грн. Тоді, наприклад, якщо поповнив на 45 грн то матимеш доступ до Інтернету на 5 днів (45 грн /9 грн/день =5 днів).

Роутер на кімнату означає що ми не забороняємо тобі і твоїм колегам по кімнаті використовувати один роутер на всіх, як це роблять деякі інші провайдери і раніше було у нас. Головна умова це користуватися чесно. Роутер можеш мати свій, або купити у нас. Але май на увазі, що наші ціни на роутер такі ж як і в магазинах, але ти додатково отримаєш одразу налаштований роутер, тобі його принесуть до кімнати ще й рік гарантії дадуть.   

Поріг відключення послуги — 0 грн. При перевищенні порогу відключення, послуга відключається, і списання абонентської плати призупиняється. Надання послуги доступу до інтернету відновлюється після здійснення поповнення на суму, яка забезпечує додатній баланс на твому особовому рахунку.

Зазначена швидкість доступу в безлімітному тарифі відповідає швидкості доставки інформації до тебе (download). Заявлені значення швидкості доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися й залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей твого обладнання. Перевірити свою швидкість можеш тут.

Дані тарифні пропозиції дійсні лише в гуртожитках від навчальних закладів м. Львова всіх форм власності та рівнів акредитації.