Це традиційне старе-добре кабельне телебачення, яке працює по класичній технології через “антенний” (коаксіальний) кабель. Телеканали доступні в аналоговому та цифровому виді. Найбільшою  перевагою є те, що для перегляду не потрібно жодних додаткових пристроїв таких як, наприклад, медіаприставки. Все, що потрібно це звичайнісінький телевізор з антенним входом. До того ж таких телевізорів може бути декілька на одному кабелі.

АСТРА Кабельне — ідеальний варіант для людей, які звикли до того, що телевізор має працювати з одного пульта, а перемикання каналів має відбуватися миттєво по принципу натискання кнопок Канал+, Канал-. Це найкращий вибір для людей старшого віку через неймовірну простоту, традиційність і стабільність. Якщо в помешканню зроблений ремонт, прокладено кабельну мережу, є декілька телевізорів (кухня, вітальня, дитяча) то АСТРА Кабельне саме для вас.

На разі послуга надається в м. Львів в таких районах: Новий Львів; район вулиць Варшавська-Чорновола-Липинського; район вулиць Лазаренка-Сахарова-Бойківська-Куликівська, початок Стрийської, Дзиндри. Невдовзі географія надання послуги буде розширюватись.

Переглянути список каналів можна тут.