Підключайте гігабіт, з роутером за гривню!

Повернення мегапопулярної акції для нових абонентів – при підключенні до гігабіта у вас є унікальна нагода отримати сучасний дводіапазонний гігабітний роутер усього за гривню! Якщо ви новий абонент, тоді при поданні заявки на підключення інтернету з тарифним планом "Все включено" і за умовою внесення авансового платіжу у розмірі 2000 грн, варто зазначити що ви бажаєте отримати роутер за гривню і наш спеціаліст при підключенні його вам надасть. Якщо ви діючий абонент, для участі в акції необхідно змінити тарифний план на "Все включено" та оплати 2000 грн авансу, тоді можна замовити роутер за гривню протягом першого авансового періоду і забрати з одного з наших офісів.

Для кого перш за все буде цікавою пропозиція – для всіх нових абонентів, а також колишніх (термін не користування та останньої оплати має становити понад 90 днів від останньої авторизації в мережі, без використання призупинення), які вирішили повернутися, а також для тих, хто хоче впіймати шанс оновити свій застарілий, одно діапазонний стомегабітний роутер на сучасний.

В ролику показано умовний роутер. Фактична модель може відрізнятися дизайном (в залежності від наявної моделі), але заявлені ключові характеристики незмінні: порти для кабелів зі швидкостями 1 гБіт кожен; Wi-Fi - два діапазони 2,4 та 5 Ггц AC-класу.

Звертаємо увагу, що авансовий платіж розміром 2000 грн, це не ціна роутера, а гроші які будуть зніматися з рахунку протягом користування послугами компанії Астра.

Часті запитання:

П. Якщо я чинний абонент і хочу оновити свій старий роутер чи можу я скористатися пропозицією?
В. Так, внісши авансовий платіж на свій особовий рахунок у розмірі 2000 грн та підключенні тарифного плану "Все включено" (при цьому пропозиція “Ви – нам, ми – вам” не діє”).

П. Чи є гарантія на акційний роутер?
В. Так, є – 12 місяців з моменту встановлення.

П. Чи можна з доплатою взяти інший роутер, або інший товар з асортименту АСТРА-Shop?
В. Ні, не можна.

П. Чи можу я повернути ваш акційний роутер, я передумав і хочу повернення коштів?
В. Так, можна повернути роутер. Але оскільки він надається за гривню, то вам, відповідно буде повернено одну гривню.

П. Чи можна поєднувати цю акцію з іншими акціями від Астри?
В. Так, з усіма, крім пропозиції: “Ви – нам, ми – вам”.