Перепідключись до нас від іншого провайдера та отримай знижку 25% на користування послугою!

Умови акції:

Для того, щоб стати учасником акції, необхідно в день підключення в бланку наряду, який видає технік, вписати назву попереднього інтернет-провайдера, а також пред'явити документ, що підтверджує користування послугами останнього. Таким документом може бути угода, або квитанція на оплату послуг за останній місяць від попереднього інтернет-провайдера. Останнім місяцем вважається календарний місяць, що передує місяцю перепідключення до Астри. Угода від попереднього інтернет-провайдера має бути діючою, або розірваною не давніше, ніж за один календарний місяць від дати перепідключення. Для активації акції необхідно, щоб адреса підключення до Астри співпадала з адресою відключення від іншого провайдера. Активація акції відбувається після внесення першого авансового платежу на особистий рахунок абонента.

Термін дії знижки складає 12 календарних місяців від дня фактичного підключення.

Акція не розповсюджується на абонентів, які перепідключаються від інтернет-провайдерів безпровідникового зв'язку (технології Wi-Fi, 4G, 3G, CDMA, тощо).
Участь у акції можуть брати виключно нові абоненти - фізичні особи. Акція не розповсюджується на абонентів-юридичних осіб.

Заявки на участь в акції "З нами вигідніше" заднім числом не приймаються.