Шановні абоненти, відкриваємо телебачення нового покоління – ОТТ сервіс youtv. Це зручний перегляд улюблених телеканалів на будь-яких пристроях і у будь-якому місці де є доступ до мережі Інтернет.

 З новим сервісом кожен абонент отримує:

  • Можливість перегляду на Android та iOS смартфонах та планшетах;
  • можливість перегляду на smart-телевізорах Samsung та LG, а також інших брендів з операційною системою Android TV чи з мультимедійними Android приставками;
  • рейтингові та популярні телеканали;
  • можливість вибору максимально цікавого пакету телеканалів від безкоштовного (більше 90 телеканалів) до максимального платного (більше 300 телеканалів);
  • можливість використання однієї платної підписки на п’яти пристроях одночасно;
  • максимально зручний інтерфейс та навігація, швидке переключення телеканалів;
  • миттєва та зручна оплата обраного пакету.

Підключайтесь до телебачення, яке завжди з вами!


Android та iOS смартфони і планшети

Телебачення, що завжди онлайн – це вже приємна реальність! В дорозі, на дачі, у відрядженні – улюблені програми, шоу, фільми, спортивні змагання завжди у вашому смартфоні чи планшеті, якщо ви користуєтесь додатком youtv! Завантаження з Google Play для Android OS чи з AppStore для iOS займає всього кілька хвилин, а задоволення від користування та мобільного перегляду у будь-якому місці у будь-який час триває постійно!

Для користування варто лише завантажити додаток, зареєструватись, обрати пакет телеканалів за власними вподобаннями та насолоджуватись переглядами!

Завантажити мобільний Android додаток

Завантажити мобільний iOS додаток


Телевізор

Для усіх, хто полюбляє традиційний спосіб перегляду телеканалів на телевізорах, youtv забезпечує телевізійну версію додатку для Samsung, LG та Android TV. Ця версія доступна у відповідних магазинах застосунків, таких як Samsung Apps або Google Play для звичайних телевізорів із використанням мультимедійних STB приставок. Для завантаження на телевізори із функцією Smart варто зайти у магазин застосунків та завантажити додаток youtv. При роботі із приставками зайдіть в налаштування та відкрийте чи завантажте цей додаток із бібліотеки. Після завантаження зареєструйтесь, якщо у вас немає створеного акаунта на мобільному пристрої. Якщо ви попередньо вже реєструвались на смартфоні чи планшеті, ви можете використовувати вже існуючий акаунт. Зайдіть у додаток, оберіть пакет і насолоджуйтесь зручним переглядом та надзвичайно простою навігацією.

Завантажити Android TV


Комп’ютер

Для користувачів, що звикли працювати з комп’ютером та переглядати відео, новини, фільми з Інтернету, youtv дарує web-версію, у якій нічого не потрібно завантажувати. Достатньо перейти за посиланням https://youtv.ua/.

Яку б версію ви не обрали, вже дуже швидко ви оціните можливість використання передплаченого пакету відразу на кількох пристроях, можливість не пропускати важливих подій та/чи фільмів, можливість швидко і автономно сплачувати обраний пакет, а найголовніше – зручний, багатофункціональний та простий користувацький інтерфейс.

ОТТ телебачення від youtv змінює парадигму звичайного телебачення та відкриває нові можливості перегляду у будь-якому місці, у будь-який час та з будь-якого пристрою!

Підключайтесь вже сьогодні та на власному досвіді відчуйте усі перераховані переваги!

 

Пакет "Безкоштовний" (100+ каналів*)

(клацніть на зображення, щоб відкрити його на повний екран)

Вартість** Період передплати
Безкоштовно Постійно 

 

Пакет "Основний" (200+ каналів*

Вартість** Період передплати
99.00 грн. 1 місяць
297.00 грн. 3 місяці
594.00 грн. 6 місяців

 

Пакет "Універсальний" (270+ каналів*)

Вартість** Період передплати
109 грн. 1 місяць 
309 грн. 3 місяці
606 грн. 6 місяців
1188 грн. 1 рік  

 

Пакет "Спорт+" (220+ каналів*)

Вартість** Період передплати
109 грн. 1 місяць 

 

Пакет "FilmBox" (210+ каналів*)

Вартість** Період передплати
109 грн. 1 місяць 
309 грн. 3 місяці

 

Пакет "Максимальний" (300+ каналів*)

Вартість** Період передплати
159 грн. 1 місяць 
381 грн. 3 місяці
720 грн. 6 місяців
1322 грн. 1 рік
2376 грн. 2 роки


* Кількість телеканалів може змінюватись у різних регіонах, залежно від наявності включених регіональних каналів.

** Вартість вказана при умові оплати через додаток youtv банківською картою. При оплаті через Google Play вартість може відрізнятись.

 

Якщо у Вас виникли будь-які питання по роботі чи налаштуванню сервісу youtv подаємо контакти консультанта (УВАГА! Це контакти підтримки youtv і відповідей по роботі Інтернету від Астри вони не мають)

+38 (063) 812 82 13

+38 (097) 577 61 71

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.