Студентський

інтернет на одного користувача

Швидкість
10 Мбіт/с
Ціна
2,50 грн/день
Дружній

інтернет на кімнату

Швидкість
50 Мбіт/с
Ціна
4,17 грн/день
Безлімітний Інтернет Студентський Дружній
Швидкість  до (мБіт/сек) 10 50
Ціна (грн/день) 250 417
Використання: + онлайн ігри, відеоконференції, потокове відео; + потокове відео в високій якості (Full HD), торенти. Використання роутера на кімнату.

Тарифні пропозиції діють виключно для абонентів - фізичних осіб, підключених кабелем  в гуртожитках від навчальних закладів м. Львова.

У всіх тарифах даної групи використовуються сірі IP-адреси.

Списання абонентської плати здійснюється поденно.

Вартість переходу між тарифами становить: 15 грн (разовий платіж) при переході з дорожчого на дешевший; безкоштовно при переході з дешевшого на дорожчий.

Поріг відключення послуги — 0 грн. При перевищенні порогу відключення, послуга відключається, і списання абонентської плати призупиняється. Надання послуги доступу до інтернету відновлюється після здійснення поповнення на суму, яка забезпечує додатній баланс на особовому рахунку абонента.

Зазначені швидкості доступу в безлімітних тарифних планах відповідають швидкості доставки інформації до абонента (download). Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Швидкість передавання інформації у всіх тарифних планах до 50% від швидкості прийому. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися й залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.