Компанія «Астра» завжди намагалася якнайповніше зрозуміти потреби усіх своїх клієнтів. Саме тому ми вкладаємо багато часу та зусиль в розвиток нашої мережі, якісної технічної підтримки та цікавих сервісів, у яких кожен зможе знайти щось зручне для себе.

Сьогодні ми хочемо стати ще на крок ближче до своїх клієнтів. Тому, з радістю повідомляємо про те, що починаючи із сьогоднішнього дня і назавжди послуги доступу до Інтернету від Астри стають на 20% дешевшими для людей з обмеженими можливостями.

Для того щоб отримати цю знижку існуючим абонентам достатньо надіслати нам на електронну скриньку копію посвідчення про інвалідність. Власником облікового запису має бути саме та особа, посвідчення якої надається. Знижка не кумулятивна, тобто якщо в абонента раніше вже була знижка з інших програм лояльості чи акцій, то обравши цю знижку, абонент отримує лише 20%. Наші телефони та пошта – на сторінці «Контакти»

Нові абоненти під час підключення мають надати відповідне посвідчення техніку, про що останній зробить відповідний запис в наряді на підключення. Також необхідно вказати у наряді, що абонент приймає участь у даній програмі.

Дякуємо за те, що залишаєтесь з нами.